There is no translation available.

 

ZWILLING J. A. HENKELS/ZWILLING BEAUTY - високоякісні ножі як для домашнього, так і для професійного застосування, столовий посуд та багатофункціональне манікюрне приладдя.

DEMEYERE – еталонний бренд кухонного приладдя та посуду з нержавіючої сталі для індукційних плит. Продукція DEMEYERE високо цінується і користується популярністю як серед професійних кухарів, так і в домашній кулінарії по всьому світу.

MIYABI - кухарські ножі найвищої якості, які поєднують досвід японських майстрів та традиції багатовікового виробництва в сучасній оболонці.

STAUB - чавунний та керамічний посуд від французького виробника, за допомогою якого справжні поціновувачі зможуть приготувати автентичні страви. Вироби Staub ідеально поєднують традиційну історичну майстерність та сучасні технології.

ВSF - столові прибори, ножі, каструлі на будь-який смак і під стиль Вашої кухні. Широкий вибір продукції - від класичного стриманого дизайну, до виробів в молодіжному та сучасному стилі.

RISOLI - сковорідки та каструлі виготовлені з литого алюмінію. Продукція RISOLI вигідно вирізняється серед інших наявністю сучасного антипригарного покриття, стійкого до подряпин та інших механічних пошкоджень.

BALLARINI - еталон якості і краси, сучасний посуд від італійського виробника, який ідеально підійде не лише для професійних кухарів, а й для аматорів та любителів смачної і правильно приготовленої їжі.