Print
There is no translation available.

ZWILLING J. A. HENKELS/ZWILLING BEAUTY - високоякісні ножі як для домашнього, так і для професійного застосування, столовий посуд та багатофункціональне манікюрне приладдя.

RISOLI - сковорідки та каструлі виготовлені з литого алюмінію. Продукція RISOLI вигідно вирізняється серед інших наявністю сучасного антипригарного покриття, стійкого до подряпин та інших механічних пошкоджень.

Ballarini - еталон якості і краси, сучасний посуд від італійського виробника, який ідеально підійде не лише для професійних кухарів, а й для аматорів та любителів смачної і правильно приготовленої їжі.

Staub - чавунний та керамічний посуд від французького виробника, за допомогою якого справжні поціновувачі зможуть приготувати автентичні страви. Вироби Staub ідеально поєднують традиційну історичну майстерність та сучасні технології.

ВSF - столові прибори, ножі, каструлі на будь-який смак і під стиль Вашої кухні. Широкий вибір продукції - від класичного стриманого дизайну, до виробів в молодіжному та сучасному стилі.

GHIPARD/Frabosk - елегантний італійський посуд і кухонне приладдя з нержавіючої сталі, алюмінію, міді та пластику високої якості.

Miyabi - кухарські ножі найвищої якості, які поєднують досвід японських майстрів та традиції багатовікового виробництва в сучасній оболонці.